Sia "Primulator Riga" ir uzņēmums, kurš koncentrējas uz sadarbību ar pārtikas un dzērienu ražošnas uzņēmumiem ar pārtikas pusfabrikātu   ražotājiem un izplatītājiem ar sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem kā restorāni, ātrās apklapošanas restorāni, viesnīcas, “take away” segmenta uzņēmumi.

Sia “Primulator Riga ” lielu uzmanību pievērš kafijas pagatavošanas kultūrai. Piedāvājot tirgū pasaules vadošos kafijas aparātu un kafijas        dzirnavu ražotājus kā WMF, EXPO BAR, SAECO, FAEMA.

Lielu daļu no Sia “Primulator Riga” sortimenta aizņem Alus izlejoamo iekārtu piedāvājums, gāzēto bezalkoholisko dzērienu izlejamās iekārtas un to rezerves daļas.Šajā segmentā SIA “Primulatot Riga” sadarbojas ar lielākajām alus ražošanas kompānijām un vadošajiem zīmoliem gāzēto bezalkoholisko dzērienu ražotājiem.

Ļoti lielu lomu sabiedriskās ēdināšanas darbībā ir atvēlēta izmantojamā ūdens kvalitāte. SIA “Primulator Riga” ir autorizēts pārstāvis ūdens   filtrējošo elementu režotoājam “EVERPURE”, kurš piedāvā viss dažādākos risinājumus kvalitatīva ūdens iegūšanai.